DEGIAD 02.06.2017 – Pasvak-05(1)

 DEGİAD İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU.

Denizli Genç İşadamları Derneği’nin geleneksel hale getirdiği İftar yemeği, dernek üyelerinin yanı sıra eski ve yeni yöneticileri ve şehit ailelerini de bir araya getirdi. Yoksul ailelerin gıda ihtiyacını karşılayan PASVAK’ta gerçekleştirilen DEGİAD İftar Buluşması’na ilgi yoğundu.

 

DEGİAD

Denizli Genç İşadamları Derneği Geleneksel İftar Buluşması, yine yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. İhtiyaç sahiplerinin gıda ihtiyaçlarının karşılamak amacıyla faaliyet gösteren ve özellikle dar gelirli ailelerin ayağına kadar günde 3 öğün yemek götürerek Denizli’de önemli bir kitlenin gıda ihtiyacını karşılayan PASVAK’ın Antalya Karayolu üzerinde bulunan merkezinde gerçekleştirilen iftar buluşmasına DEGİAD üyelerinin ilgisi yoğundu.

 

DEGİAD üyelerinin eşleri ve çocuklarıyla katıldığı iftar yemeği sayesinde genç işadamları hem bir araya gelme fırsatı bulurken hem de PASVAK’ın gönüllü çalışmalarına önemli bir katkı sunmuş oldu.

 

İftar yemeğimize gelen Şehit ailelerinin de katılımından, mutluluk ile hüznü bir arada yaşayan  Başkan Melek Sözkesen,  Şehitlerimiz adına , M.Güneş ÖZSOY-S.Emre ÇAPUTÇU – DEGİAD – DOÇEV HATIRA ORMANI’nda adlarına dikilen fidanların sertifikalarını teşekkür ederek verdi.