Değerli İzleyici ve Sevgili DEGİAD Üyelerimiz ; 

–         DEGİAD sürekli bir atılım ve gelişme içinde. Son dönemde sosyal medyada da sıklıkla görünür olmaya başladı.

–         Bu gelişimi,  FACEBOOK ve TWITTER sayfalarında adres edinmek ve  yepyeni bir WEB SAYFASINI hayata geçirmek ile sürdürüyoruz.

–         İletişim çağında herkesin bir “tık” ile dünyadan haberdar olduğunu, dünyayı izlediğini düşünerek, üyelerimizin ve sayfaya ilgi duyan konukların,  diledikleri zaman derneğimizi izleyebilmelerini sağlamak için sitemizi yeniledik.

–         Mümkün olduğunca basit hazırlamaya çalıştığımız sayfalarda, derneğimizden güncel haberleri yakalamanız mümkündür.

–         FACEBOOK ve TWITTER sayfalarımız ile WEB Sayfamıza ilginizi, katılımınızı, eleştirilerinizle yön vermenizi bekliyoruz.

–         Şüphesiz daha iyiye giden yol, hepimizin fikirlerinden geçen yoldur.

–         Büyük bir aile haline gelen DEGİAD Camiasının, vizyonuna-misyonuna-üye yapısına-aktivitelerine bu sayfalardan erişerek, DEGİAD hakkında fikir edinmenizi, bilgi edinmenizi, aktivitelerden ve basın bildirilerimizden haberdar olmanızı ve DEGİAD DURUŞUNA vakıf olmanızı sağlamaya çalıştık.

–         Göreceğiniz üzere, DEGİAD,  bir sivil toplum kuruluşu olarak, Denizli’nin ve Türkiye’nin temel sorunlarına yönelik olarak daima gündemi takip eden, yerinde –gerekli ve zamanında tavırlar sergileyen bir STK dır.

–         Üyesi olan genç işadamlarına – gençlere – halkımıza yönelik ekonomik-sosyal-kültürel alanlarda önemli projeler ve aktivitelerle hizmet etmeye çalışmaktadır.

–         Bu aktivitelerimizi bu sayfalardan izlemeniz mümkündür. Sitemizi sürekli takip ederek, yeni projelerden bilgi sahibi olmanızı ve katılmanızı da bekleriz.

          DEGİAD WEB sitesinde keyifli bir gezinti diler, saygılarımızı sunarız.

 

logo